Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi Arayın: 0535 715 1150

Şartlar & Koşullar


Şartlar ve Koşullar

www.eminisegitimi.com internet sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. İnternet sitemizi kullanmanız şart ve koşullarımızı kabul ettiğiniz anlamına geldiğinden lütfen koşulları okuyunuz.

Gizlilik Uyarısı

www.eminisegitimi.com internet sitemiz üzerinden iletilen kişisel bilgiler sitemizde bulunan gizlilik politikamıza tabidir.

Bilgilerin Güncelliği

İnternet sitemizdeki tüm bilgilerin doğru ve eksiksiz olması için her daim çalışmaya devam ediyoruz. İnternet sitemizdeki bilgiler üzerinde yapılacak olan değişiklikleri takip etmenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu bilmelisiniz sitemizi kullandığınız sürece bunu kabul edersiniz.

Fikri Mülkiyet Hakları

www.eminisegitimi.com sitemizdeki her tür materyalin telif hakları firmamıza (İnanlar İç ve Dış Ticaret-Abdulselam İNAN)’a aittir veya ilgili sahibinin izniyle siteye eklenmiştir.

Sitemizde bulunan bir materyalin size ait ve izinsiz kullanıldığını düşünüyorsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz. Başvurunuz mücbir sebeplerden dışında 24 saat içerisinde incelenecek ve haklı olmanız takdirde materyal sitemizden kaldırılacaktır.

Başka İnternet Sitelerine Bağlantılar

www.eminisegitimi.com sitemizdeki bağlantılar sizi farklı bir siteye yönlendirebilir. Örneğin sosyal medya ikonları ilgili siteye yönlendirme sağlayacaktır. İnternet sitemiz bu gibi diğer sitelerin içeriklerini ve verdiği bilgilerin doğruluğu hakkında sorumluluk kabul etmez. Ziyaret ettiğiniz sitelerin yasal bildirimlerini incelemenizi öneririz. İnternet sitemizi kullandığınız sürece internet tarayıcınızın adres çubuğunda https://www.eminisegitimi.com yazmalıdır.

Anlaşmazlıklar

Taraflar arasında anlaşmazlık durumunda yetkili mercii firmamızın kayıtlı bulunduğu yerin yetkili mahkemesidir.