Görünüm:
Hızlı Görüntüle

Basit Robot Yapım Seti

Örnek Yapım Videosu..

Hızlı Görüntüle

Eva Tıpa (100'lü)

         ÜRÜN ADI:EVA TIPA 100'LÜÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM3053BARKOD:SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Güneş Enerjili Robot Yapım Seti

ÜRÜN ADI:GÜNEŞ ENERJİLİ ROBOT YAPIM SETİÜRÜN KATEGORİSİ:ROBOT YAPIM SETİBOYUT:UZUNLUK: 24.5CM GENİŞLİK: 22.8CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:152 GRAMPAKET İÇERİĞİ:ROBOT YAPIM SETİSTOK KODU:EM3014BARKOD:SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Hidrolik Sistemi Deney Seti

Mantık ve düşünme yeteneğini geliştirir ,egzersiz yapın ve montaj eğlencesinin tadını çıkarın.Mükemmel kesim, hassas uyum. Pil yok, yapıştırıcı yok, oynamak daha güvenli.Hidrolik kolu prensibi ve Hidrolik kaldırma kuvvetini bilgisini çocukların daha iyi anlamlarını sağlar.Bir çocuk için güzel bir hediye, bir şeyleri oyun gibi gösterdiğiniz zaman ço..

Hızlı Görüntüle

İskelet Ahşap

Demonte olarak satışı yapılmaktadır yapımı oldukça basittir ve iskelet sistemini kavramaya son derece faydalı olacaktır.         ÜRÜN ADI:İSKELET AHŞAPÜRÜN KATEGORİSİ:DENEY MALZEMELERİBOYUT:38X10RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:0362BARKOD:8681251020362SATIŞ BİRİMİ:PAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

İskelet Mukavva Demonte 10'lu

Demonte olarak satışı yapılmaktadır yapımı oldukça basittir ve iskelet sistemini kavramaya son derece faydalı olacaktır.         ÜRÜN ADI:İSKELET MUKAVVA DEMONTEÜRÜN KATEGORİSİ:DENEY MALZEMELERİBOYUT:25X7 CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM3037BARKOD:SATIŞ BİRİMİ:PAKETPAKET İÇİ ADET:10KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Lam düz 50'lik

Lam Kenarı Rodajlı 50 lik Kutu – Mikroskop Slayt26X76 mm , 1.0mm-1.2 mm kalınlıkÜRÜN ADI:ÜRÜN KATEGORİSİ:YENİ/DENEY MALZEMELERİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:50STOK KODU:EM3030BARKOD:8681277145469SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Optik Mini Mercek Seti

ÜRÜN ADI:OPTİK MİNİ MERCEK SETİÜRÜN KATEGORİSİ:MİNİ MERCEK SETİBOYUT:UZUNLUK: 24.5CM GENİŞLİK: 22.8CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK: 100 GRAMPAKET İÇERİĞİ:MİNİ MERCEK SETİSTOK KODU:BARKOD:YOKSATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Pervane Büyük Boy 10'lu

         ÜRÜN ADI:PERVANE BÜYÜK BOY 10'LUÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM5083BARKOD:SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Termometre Deney Seti 10'lu

Termometre Deney Seti Bir setin içerisinde; 30 cm uzunluğunda dereceli PVC şeffaf boru, 2 adet 10 ml lik deney tüpü, delikli tıpa, taksimatlı arkalık ve Gıda boyasından sıvı vardır.Öğrenciler, Termometre&Barometre Seti ile kendileri termometre veya barometre yaparak teorik bilgilerini pratik olarak heyecanla gözlemleyebilirler.Kavranması z..

Hızlı Görüntüle

Arduino Başlangıç Seti

   Robotik kodlama dersleri için yardımcı set.                 ÜRÜN ADI:ARDUİNO BAŞLANGIÇ SETİÜRÜN KATEGORİSİ: DENEY MALZEMELERİ PAKET BOYUTU: UZUNLUK: 21.5CM GENİŞLİK: 14.5CM YÜKSEKLİK: 6.5CM ..

Hızlı Görüntüle

Güneş Paneli Mini DC Motoru 30 Adet

Güneş paneli ve pil ile çalıştırabileceğiniz mini DC motor.           ÜRÜN ADI:GÜNEŞ PANELİ DC MOTORU 3 WOLTÜRÜN KATEGORİSİ: DENEY MALZEMELERİ BOYUT: PAKET UZUNLUK: 7CM GENİŞLİK: 7CM YÜKSEKLİK: 10.2CM -ADET: 4X2X1.7 RENK/DESEN SEÇ..

Hızlı Görüntüle

Mini DC Motoru 30 Adet

Pil ile çalıştırabileceğiniz mini DC motor.           ÜRÜN ADI:MİNİ DC MOTORU 3 WOLTÜRÜN KATEGORİSİ: DENEY MALZEMELERİ BOYUT: PAKET UZUNLUK: 7CM GENİŞLİK: 7CM YÜKSEKLİK: 10.2CM -ADET: 4X2X1.7 RENK/DESEN SEÇENEKLERİ: ..

Hızlı Görüntüle

Çift Eksenli Dişli Motor + Tekerlek

ÜRÜN ADI:ÇİFT EKSENLİ DİŞLİ MOTOR ÜRÜN KATEGORİSİ:MOTOR+TEKERLEKBOYUT:UZUNLUK: 24.5CM GENİŞLİK: 22.8CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:152 GRAMPAKET İÇERİĞİ:ÇİFT EKSENLİ DİŞLİ MOTOR+TEKERLEKSTOK KODU:EM903BARKOD:YOKSATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Dinamo Motoru 12 Adet (Elektrik Üretimi)

Hareket enerjisini elektrik enerjisine dönüştürmek için kullanabileceğiniz araç .           ÜRÜN ADI:DİNAMO MOTORUÜRÜN KATEGORİSİ: DENEY MALZEMELERİ BOYUT: PAKET UZUNLUK: 7CM GENİŞLİK: 7CM YÜKSEKLİK: 10CM ADET: 2,37X2,37X4,5 RENK/..

Hızlı Görüntüle

Güneş Enerjili Araba

                               ÜRÜN ADI:GÜNEŞ ENERJİLİ ARABAÜRÜN KATEGORİSİ: DENEY MALZEMELERİ PAKET BOYUT: UZUNLUK: 19.2CM GENİŞLİK: 8.8CM YÜKSE..

Hızlı Görüntüle

Güneş Enerjili Jeep

                               ÜRÜN ADI:GÜNEŞ ENERJİLİ JEEPÜRÜN KATEGORİSİ: DENEY MALZEMELERİ PAKET BOYUT: UZUNLUK: 19.2CM GENİŞLİK: 8.8CM YÜKSEK..

Hızlı Görüntüle

Güneş Enerjili Otobüs

                               ÜRÜN ADI:GÜNEŞ ENERJİLİ OTOBÜSÜRÜN KATEGORİSİ: DENEY MALZEMELERİ PAKET BOYUT: UZUNLUK: 19.1CM GENİŞLİK: 8.7CM YÜKS..

Hızlı Görüntüle

Mini Drone Motoru

Mini boy drone yapımında kullanabileceğiniz 4000 RPM DC motor...

Hızlı Görüntüle

Güneş Enerjili Ev Yapım Seti

Güneş Enerjili Ev Yapım Seti (Demonte )Bilim Fuarı Projesi için Başlangıç Kiti. 1.Adet Güneş Paneli, 3 Adet Mantar LED Yeteri Kadar Kablo. Maket Buzdolabı ve Çamaşır Makinesi. Herhangi bir sınıf veya bilim fuarı projesi için ideal. Okul çağındaki çocuklar için modası asla geçmeyecek eğlenceli ve mükemmel bir eğitici hediye. Çocukların prati..

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 83 (5 Sayfa)