Görünüm:
Hızlı Görüntüle

Cam Ölçüm Silindir 50 ML

Cam Ölçüm silindiri tüm klinik, araştırma ve eğitim amaçları için idealdir. Yüksek kaliteli borosilikat camdan 3.3 imal edilmiş ölçüm silindiri ve dereceli ağzı vardır. Okul, Kolej ve Laboratuvar için mükemmel. ÜRÜN ADI:CAM ÖLÇÜM SİLİNDİRÜRÜN KATEGORİSİ:YENİ/PROJE TASARIMBOYUT:4X19.5 CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STO..

Hızlı Görüntüle

Ahşap Mandal 24'lü

         ÜRÜN ADI:AHŞAP MANDAL 24'LÜÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASARIM/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM048BARKOD:8697417880053SATIŞ BİRİMİ:PAKETPAKET İÇİ ADET:24KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Bakır Levha (Delikli) 5x10

Bu bakır levha 5x10cm boyutlarındadır. Bakır plaket genel olarak baskı devre uygulamalarında kullanılır. Plaket yalıtkan ve esnek olmayan bir malzemenin üzerine bakır kaplanarak oluşturulmuştur. Sadece bir yüzeyi bakır ile kaplanmıştır. Bu baskı devre kartı sayesinde elektronik projelerinizi son kullanıcıya yönelik ürün haline getirebilir..

Hızlı Görüntüle

Bakır Levha Deliksiz 5x5

Elektronik projelerle uğraşanlar için pratik devre kurmaya yarayan hazır plaketlerdir.Kullanılacak elemanın bacakları bu deliklerden geçirilir ve devre şemasına uygun biçimde birbirine bağlanması gerekir.   ÜRÜN ADI:BAKIR LEVHA DELİKSİZÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASARIM/ ARAÇ GEREÇ/YENİBOYUT:5X5RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ..

Hızlı Görüntüle

Balon Joje 100 ML

Çözelti hazırlarken olmazsa olmazlardan biridir balon jojeler. Yüksek hassasiyette çözelti hazırlamada kullanılırlar. Balon ismini almasının nedeni çözelti haznesinin yuvarlak olmasıdır. Balon jojeyi kullanırken dikkat edilmesi gereken husus sıcaklıktır. Genellikle tüm balonların üzerinde belirtilmiştir. Bu sıcaklık derecesi ise 20 °C’dir...

Hızlı Görüntüle

Büyük Boy Ahşap Boncuk (36'lı)

1,4 cm boyutunda büyük boy ahşap boncuk. Pembe, mavi, beyaz  renkleri mevcuttur. Emzik askısı,  ve aksesuar yapımında kullanılır.ÜRÜN ADI:BÜYÜK BOY AHŞAP BONCUK 36'LIÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASASIM/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM1089BARKOD:8681277141577SATIŞ BİRİMİ:PAKETPAKET İÇİ ADET:36KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Büyük Boy Plastik Boncuk 42'li

 Pembe, mavi, beyaz  renkleri mevcuttur. Emzik askısı,  ve aksesuar yapımında kullanılır.        ÜRÜN ADI:ÜRÜN KATEGORİSİ:YENİ/PROJE TASARIMBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:42STOK KODU:EM120BARKOD:SATIŞ BİRİMİ:PAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Çift Eksenli Dişli Motor Dc 3 V-6v (paket içi 2'Li)

 Eğitici, öğretici, pratikliği geliştirici, bilime merak uyandırıcı deney malzemesiOkul projeleri için idealdir      ÜRÜN ADI:ÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM3003BARKOD:8681277141294SATIŞ BİRİMİ:PAKET İÇİ ADET:2KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Galvaniz Çinko Levha 20'li

Küçük galvaniz çinko kaplı levha. 30 x 15.5 mm boyutundadır. Genel amaçlı iletken bir levhadır. Pek çok projede ve uygulamada kullanılabilir.      ÜRÜN ADI:GALVANİZ ÇİNKO LEHVAÜRÜN KATEGORİSİ:ARAÇ GEREÇ/YENİ/PROJE TASARIMBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM3019BARKOD:8681277145889SATIŞ BİRİMİ..

Hızlı Görüntüle

Güneş Sistemi

                   ÜRÜN ADI:GÜNEŞ SİSTEMİÜRÜN KATEGORİSİ: PROJE TASARIM PAKET BOYUT: UZUNLUK: 21CM GENİŞLİK: 18CM YÜKSEKLİK: 6CM RENK/DESEN SEÇENEKLERİ: AĞIRL..

Hızlı Görüntüle

Karagöz ve Hacivat Büyük Boy

Karagöz ve Hacivat taklide ve karşılıklı konuşmaya dayanan, iki boyutlu tasvirlerle bir perdede oynatılan gölge oyunudur. Karagöz oynatıcısına kurgusal, hayalbaz denir. Yardımcıları çırak, yardak, dayrezen, sandıkkardır. Oyunda konuşmaların değişmesi baş hareketleriyle yapılır.         ÜRÜN ADI:KARAGÖZ VE HACİVATÜRÜN KATEGO..

Hızlı Görüntüle

Katlama Sanatı Tarağı

  Katlama Tarağı kağıt kıvırma sanatı tarağıdır. kağıtlarınızı düzenli olarak ayırmanızı sağlar, çeşitli tasarımlar yapmanızda işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olur.ÜRÜN ADI:KATLAMA SANATIÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM5192BARKOD:8681277143250SATIŞ BİRİMİ:PAKET İÇİ ADET:1KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Kırnap İpi 10'lu Renkli

Kırnap ipi Kendirden yapılan iptir. Torba, çuval, kalınlaştırılarak file, kilim halat yapımında kullanılır.Kırnap ip elişlerinde süslemelerde ve dekor işlerinde kullanılır.       ÜRÜN ADI:ÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM5015BARKOD:8681277145360SATIŞ BİRİMİ:PAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ AD..

Hızlı Görüntüle

Mantar Tıpa 100'lü

Mantar tıpalar sağlam, sıkı ve hava geçirmezdir. 40 x 25 mm boyutunda, çoğu şişeye sığar. Zehirsiz ve kullanımı güvenli, damgalama teknolojisi ile işlenmiş yüksek yoğunluk,esneklik ve elastikiyete sahip yüksek kaliteli meşe malzemeden yapılmıştır. DIY mantar tahtası, dart tahtası, duyuru panoları, mutfak set arası kaplama..

Hızlı Görüntüle

Mezura Otomatik 12'Li

         ÜRÜN ADI:OTOMATİK MEZURAÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASARIM/YENİ/ARAÇ GEREÇBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:14617-1BARKOD:6900000435618SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:12KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Orta Boy Ahşap Boncuk (60'lı)

         ÜRÜN ADI:ORTA BOY AHŞAP BONCUK 60'LIÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASASIM/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM1086BARKOD:8681277141560SATIŞ BİRİMİ:PAKETPAKET İÇİ ADET:60KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Orta Boy Plastik Boncuk 60'li

Pembe, mavi, beyaz  renkleri mevcuttur. Emzik askısı,  ve aksesuar yapımında kullanılır.         ÜRÜN ADI:ÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASARIM/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM119BARKOD:SATIŞ BİRİMİ:PAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Pusula (Paket içi 30'Lu)

Pusula, başlıca olarak ulaşımda ve arazi incelemesinde kullanılan, dünya üzerinde yön tespit etmeye yarayan cihaz. Pusulalar; manyetik veya cayroskopik olarak ya da bir yıldıza göre yön belirleme prensipleriyle çalışırlar...

Hızlı Görüntüle

Pusula Lüx (Paket içi 12'Li)

Pusula, başlıca olarak ulaşımda ve arazi incelemesinde kullanılan, dünya üzerinde yön tespit etmeye yarayan cihaz. Pusulalar; manyetik veya cayroskopik olarak ya da bir yıldıza göre yön belirleme prensipleriyle çalışırlar...

Hızlı Görüntüle

Quilling Katlama Sanatı Şablonu

 Kağıtlarına vereceğiniz şekillerin boyutlarını ayarlamanıza yardımcı olur. Husking tekniği içinde hazırlanmış iğne delikleri mevcuttur.       ÜRÜN ADI:KATALAMA SANATI ŞABLONUÜRÜN KATEGORİSİ:ARAÇ GEREÇ/PROJE TASARIM/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM5193BARKOD:8681277143267SATIŞ BİRİMİ:..

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 135 (7 Sayfa)