Görünüm:
Hızlı Görüntüle

3D Anıtkabir Maketi (Demonte)

ÜRÜN ADI:3D ANITKABİR MAKETİÜRÜN KATEGORİSİ:3D MAKETLERBOYUT:UZUNLUK: 26CM GENİŞLİK: 20CM YÜKSEKLİK: 0.5CM KURULU HALİ: 15X11.7X9.4RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:235 GRAMPAKET İÇERİĞİ:DEMONTE ANITKABİR MAKETİSTOK KODU:EM1065BARKOD:8682122090101SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Akrilik Boya Seti 40 ML 10 Renk + Fırça

ÜRÜN ADI: AKRİLİK BOYA SETİÜRÜN KATEGORİSİ: BOYAMA PAKET BOYUT: UZUNLUK: 20.9CM GENİŞLİK: 3.4CM YÜKSEKLİK: 20.5CM RENK/DESEN SEÇENEKLERİ: AĞIRLIK: 706 GRAM PAKET İÇERİĞİ: STOK KODU: EM445 ..

Hızlı Görüntüle

Basit Robot Yapım Seti

Örnek Yapım Videosu..

Hızlı Görüntüle

Çapraz Dama Oyunu

ÜRÜN ADI: ÇAPRAZ DAMAÜRÜN KATEGORİSİ: ZEKA VE STRATEJİ OYUNU BOYUT: UZUNLUK: 33CM GENİŞLİK: 29.5CM YÜKSEKLİK: 3CM TAHTA BOYUTU: 28.5X27.5X1CM RENK/DESEN SEÇENEKLERİ: AĞIRLIK: 685 GRAM PAKET İÇERİĞİ: ÇAPRAZ DAMA OYUN TAHTASI, OYUN T..

Hızlı Görüntüle

Çift Eksenli Dişli Motor Dc 3 V-6v (paket içi 2'Li)

 Eğitici, öğretici, pratikliği geliştirici, bilime merak uyandırıcı deney malzemesiOkul projeleri için idealdir      ÜRÜN ADI:ÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM3003BARKOD:8681277141294SATIŞ BİRİMİ:PAKET İÇİ ADET:2KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Dama Oyunu

ÜRÜN ADI: DAMAÜRÜN KATEGORİSİ: ZEKA VE STRATEJİ OYUNU BOYUT: UZUNLUK: 30.5CM GENİŞLİK: 29.8CM YÜKSEKLİK: 3CM TAHTA BOYUTU: 28.5X27.5X1CM RENK/DESEN SEÇENEKLERİ: AĞIRLIK: 636 GRAM PAKET İÇERİĞİ: DAMA OYUN TAHTASI, OYUN TAŞLARI, KULL..

Hızlı Görüntüle

Dümen Oyunu

ÜRÜN ADI: DÜMEN DAMAÜRÜN KATEGORİSİ: ZEKA VE STRATEJİ OYUNU BOYUT: UZUNLUK: 30.5CM GENİŞLİK: 29.5CM YÜKSEKLİK: 3CM TAHTA BOYUTU: 28.5X27.5X1CM RENK/DESEN SEÇENEKLERİ: AĞIRLIK: 643 GRAM PAKET İÇERİĞİ: DÜMEN DAMA OYUN TAHTASI, OYUN T..

Hızlı Görüntüle

Fırça Seti 6'lı Yeşil

Neon plus 6'lı fırça seti yeşil ile yaratıcılığınızın özgürce akmasına izin verin. Boyama fırçaları hem amatörlerin hem de sanatçıların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. 6 fırça farklı uç ve boyutlardan oluşur. Fırça Seti 6'lı Yeşil fırça seti yeşil daha uzun süre dayanması için paslanmayan çift kıvrımlı alüminyum halkalar k..

Hızlı Görüntüle

Fırça Seti Plus 3'lü

Fırça seti plus 3'lü ile yaratıcılığınızın özgürce akmasına izin verin. Boyama fırçaları hem amatörlerin hem de sanatçıların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Aynı boyutlarda 3 fırçadan oluşur. Fırça seti plus 3'lü daha uzun süre dayanması için paslanmayan çift kıvrımlı alüminyum halkalar kullanılmıştır. Yumuşak ve esnek fırça, d..

Hızlı Görüntüle

Fırça Seti Plus 4'lü

Fırça seti plus 4'lü ile yaratıcılığınızın özgürce akmasına izin verin. Boyama fırçaları hem amatörlerin hem de sanatçıların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Farklı şekilde 4 fırçadan oluşur. Fırça seti plus 4'lü daha uzun süre dayanması için paslanmayan çift kıvrımlı alüminyum halkalar kullanılmıştır. Yumuşak ve esnek fırça, de..

Hızlı Görüntüle

Fırça Seti Plus Beyaz 12'li

Fırça seti plus beyaz 12'li ile yaratıcılığınızın özgürce akmasına izin verin. Boyama fırçaları hem amatörlerin hem de sanatçıların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Farklı boyutlarda 12 fırçadan oluşan eksiksiz ürün yelpazesi. Fırça seti plus beyaz 12'li daha uzun süre dayanması için paslanmayan çift kıvrımlı alüminyum halkalar ..

Hızlı Görüntüle

Fırça Seti Plus Beyaz 3'lü

Fırça Seti Plus Beyaz 3'lü ile yaratıcılığınızın özgürce akmasına izin verin. Boyama fırçaları hem amatörlerin hem de sanatçıların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Farklı boyutlarda 3 fırçadan oluşur. Fırça seti plus beyaz 3'lü daha uzun süre dayanması için paslanmayan çift kıvrımlı alüminyum halkalar kullanılmıştır. Yumuşak ve ..

Hızlı Görüntüle

Fırça Seti Plus Beyaz 6'lı

Neon plus fırça seti beyaz 6'lı ile yaratıcılığınızın özgürce akmasına izin verin. Boyama fırçaları hem amatörlerin hem de sanatçıların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. 6 fırçadan oluşur. Fırça Seti Plus Beyaz 6'lı daha uzun süre dayanması için paslanmayan çift kıvrımlı alüminyum halkalar kullanılmıştır. Yumuşak ve esnek fı..

Hızlı Görüntüle

Gezegenler Alemi

                   ÜRÜN ADI:GÜNEŞ SİSTEMİÜRÜN KATEGORİSİ: PROJE TASARIM PAKET BOYUT: UZUNLUK: 21CM GENİŞLİK: 18CM YÜKSEKLİK: 6CM RENK/DESEN SEÇENEKLERİ: AĞIRL..

Hızlı Görüntüle

Güneş Enerjili Robot Yapım Seti

ÜRÜN ADI:GÜNEŞ ENERJİLİ ROBOT YAPIM SETİÜRÜN KATEGORİSİ:ROBOT YAPIM SETİBOYUT:UZUNLUK: 24.5CM GENİŞLİK: 22.8CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:152 GRAMPAKET İÇERİĞİ:ROBOT YAPIM SETİSTOK KODU:EM3014BARKOD:SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Kesik Uç Sünger Fırça Seti

ÜRÜN ADI: KESİK UÇ SÜNGER FIRÇAÜRÜN KATEGORİSİ: BOYAMA PAKET BOYUT: UZUNLUK: 18.5CM GENİŞLİK: 12.5CM YÜKSEKLİK: 1CM  FIRÇA BOYUT: BÜYÜK: 16.5X7.5X1.5 ORTA: 16.5X5X1.2 KÜÇÜK: 15.1X2.5X1.3 AĞIRLIK: 25 GRAM PAKET İÇERİĞİ: ..

Hızlı Görüntüle

Kronometreli Saat

Kronometreli saat yumuşak dokunuşlu zamanlayıcı. Ekran saati, dakikayı ve saniyeyi gösterir. Kronometre, bir aktivitenin başlangıcından bitişine kadar geçen süreyi kaydetmek için kullanılan bir araçtır. Kronometre, tam zamanı saat, dakika ve saniye cinsinden kaydetmenize yardımcı olur. Mutfakta pişen yemeklerinizin süresini ayarlayın ve alarm ..

Hızlı Görüntüle

Lego 48 Parça

         ÜRÜN ADI:LEGO 48 PARÇA ÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:DNZ-001BARKOD:8699052030015SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Neon Plus 6'lı Fırça Seti

Neon plus 6'lı fırça seti ile yaratıcılığınızın özgürce akmasına izin verin. Boyama fırçaları hem amatörlerin hem de sanatçıların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Farklı boyutlarda ve şekillerde 6 fırçadan oluşan eksiksiz ürün yelpazesi. Neon plus 6'lı fırça seti daha uzun süre dayanması için paslanmayan çift kıvrımlı alüminyum ..

Hızlı Görüntüle

Neon Plus 6'lı Fırça Seti Mavi

Neon plus 6'lı fırça seti mavi ile yaratıcılığınızın özgürce akmasına izin verin. Boyama fırçaları hem amatörlerin hem de sanatçıların gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. 6 fırçadan ve farklı boyutlardan oluşur. Neon plus 6'lı fırça seti mavi daha uzun süre dayanması için paslanmayan çift kıvrımlı alüminyum halkalar kullanılmı..

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 343 (18 Sayfa)