Görünüm:
Hızlı Görüntüle

Cam Ölçüm Silindir 50 ML

Cam Ölçüm silindiri tüm klinik, araştırma ve eğitim amaçları için idealdir. Yüksek kaliteli borosilikat camdan 3.3 imal edilmiş ölçüm silindiri ve dereceli ağzı vardır. Okul, Kolej ve Laboratuvar için mükemmel. ÜRÜN ADI:CAM ÖLÇÜM SİLİNDİRÜRÜN KATEGORİSİ:YENİ/PROJE TASARIMBOYUT:4X19.5 CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STO..

Hızlı Görüntüle

Hanoi Kuleleri Oyunu

ÜRÜN BİLGİSİ: Hanoi kuleleri, bir matematik oyunu veya bulmacadır. Üç direk ve farklı boyutlarda disklerden oluşur. Bu diskleri dilediğiniz direğe aktarabilirsiniz. Bulmaca bir direkte en küçük disk yukarıda olacak şekilde, küçükten büyüğe direk üstünde dizilmiş olarak başlar. Böylece konik bir şekil oluşmuş olur.ÜRÜN KATE..

Hızlı Görüntüle

Termometre Deney Seti 10'lu

Termometre Deney Seti Bir setin içerisinde; 30 cm uzunluğunda dereceli PVC şeffaf boru, 2 adet 10 ml lik deney tüpü, delikli tıpa, taksimatlı arkalık ve Gıda boyasından sıvı vardır.Öğrenciler, Termometre&Barometre Seti ile kendileri termometre veya barometre yaparak teorik bilgilerini pratik olarak heyecanla gözlemleyebilirler.Kavranması z..

Hızlı Görüntüle

Ahşap Kur’an Elifbâsı Tutmalı Puzzle

Ahşap Kur’an Elifbâsı tutmalı puzzle harfleriyle akılda kalmasını kolaylaştırır. Çocuklar için kur'an elifbâsı erken öğrenme. El becerilerini, görsel hafızayı, psikomotor becerilerini geliştirir, konsantrasyon artırır. ÜRÜN ADI:AHŞAP KUR'AN ELİFBÂSI TUTMALI PUZZLEÜRÜN KATEGORİSİ:YENİ/ANAOKULU MALZEMELERİBOYUT:29X19REN..

Hızlı Görüntüle

Ahşap Mandal 24'lü

         ÜRÜN ADI:AHŞAP MANDAL 24'LÜÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASARIM/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM048BARKOD:8697417880053SATIŞ BİRİMİ:PAKETPAKET İÇİ ADET:24KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Ahşap Palet Dikdörgen 30x40

 Plastik ve Ahşap Resim Paletleri Yağlı boya, akrilik boya vb. boyaların resim yapımında kullanılan boyalar için ince hafif ahşap palet.ÜRÜN ADI:yeniÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:30X40RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:BS17-2BARKOD:8696511133188SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Ahşap Palet Oval 30x40

 Plastik ve Ahşap Resim Paletleri Yağlı boya, akrilik boya vb. boyaların resim yapımında kullanılan boyalar için ince hafif ahşap palet.      ÜRÜN ADI:AHŞAP PALETÜRÜN KATEGORİSİ:YENİBOYUT:30X40RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:BS17-1BARKOD:8696511133171SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Anlatta Bul Bakalım Oyunu

Anlatta Bul Bakalım Oyunu Özellikle genç yaş grubunun vazgeçilmez oyunlarından biri olan Anlatta Bul Bakalım, dostlarınızla geçireceğiniz kahkaha dolu saatlerin başrolünde olmayı başarıyor. Yılbaşı Bayram veya tatil gibi sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz zamanlarda keyifli saatler vadediyor. Bir kelimeyi yasaklı kelimeleri kullanmadan anlatma es..

Hızlı Görüntüle

Bakır Levha (Delikli) 5x10

Bu bakır levha 5x10cm boyutlarındadır. Bakır plaket genel olarak baskı devre uygulamalarında kullanılır. Plaket yalıtkan ve esnek olmayan bir malzemenin üzerine bakır kaplanarak oluşturulmuştur. Sadece bir yüzeyi bakır ile kaplanmıştır. Bu baskı devre kartı sayesinde elektronik projelerinizi son kullanıcıya yönelik ürün haline getirebilir..

Hızlı Görüntüle

Bakır Levha Deliksiz 5x5

Elektronik projelerle uğraşanlar için pratik devre kurmaya yarayan hazır plaketlerdir.Kullanılacak elemanın bacakları bu deliklerden geçirilir ve devre şemasına uygun biçimde birbirine bağlanması gerekir.   ÜRÜN ADI:BAKIR LEVHA DELİKSİZÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASARIM/ ARAÇ GEREÇ/YENİBOYUT:5X5RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ..

Hızlı Görüntüle

Balon Joje 100 ML

Çözelti hazırlarken olmazsa olmazlardan biridir balon jojeler. Yüksek hassasiyette çözelti hazırlamada kullanılırlar. Balon ismini almasının nedeni çözelti haznesinin yuvarlak olmasıdır. Balon jojeyi kullanırken dikkat edilmesi gereken husus sıcaklıktır. Genellikle tüm balonların üzerinde belirtilmiştir. Bu sıcaklık derecesi ise 20 °C’dir...

Hızlı Görüntüle

Bambu Çubuklar

Farklı renklerde 180 adet süper bambu çubuklar parça-bütün ilişkisinin gelişmesine yardımcı olur. Arkadaş edinmeyi, öğrenmeyi ve başkalarıyla iletişimin güçlenmesine yardımcı olur. Çeşit çeşit  şekiller yaparak hayal güçlerinin ve yaratıcılıkların gelişmesini sağlar, zeka gelişimini destekler.  ÜRÜN ADI:BAMBU ÇUBUKLAR ÜRÜN KATEG..

Hızlı Görüntüle

Boyama Kitabı Jumbo 80 Sayfa

Boyama kitaplarının içinde çocuğunuzun o an istediği resmi boyamasına destek olup fırsat sunmanız, çocuğunuzun ben kimliğini oluşturmasında destek olup öz güvenini geliştirir. Bir kitabı boyamak veya resim yapmak çocuğun hayal güçünü ve yaratıcılığını besler, duygu ve düşüncelerini açığa çıkarmasında yardımcı olur. Çocuğunuza sunacağınız ..

Hızlı Görüntüle

Boyanabilir Simli Yapışkanlı Elişi kağıdı

ÜRÜN KISA BİLGİ: BOYANABİLİR SİMLİ YAPIŞKANI ELİŞİ KAĞIDI (5 Adet)ÜRÜN KATEGORİSİ: YENİ BOYUT: 21 X 29.7 CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ: BALIK ÇİÇEK ELMA TAVŞAN GÖKKUŞAĞI AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ: STOK KODU: 3816jBARKOD: 8699847311817 SATIŞ BİRİMİ..

Hızlı Görüntüle

Bul Tak Ahşap Kare Puzzle

Bul tak ahşap kare puzzle çekici ahşap bulmacalar oynarken öğrenmeye yardımcı olur. Tahtadaki boşluklarda her bir parçaya uygun resimler bulunur. Parçaları eşleştirirken çocuklarınızın ilgisini çeker. Eğlenceli ve eğitici oyun çok önemli! Meyveler, meslekler, vahşi hayvanlar, çiftlik hayvanları, geometrik şekiller, eşyalar, sebzeler. Bu ah..

Hızlı Görüntüle

Büyük Boy Ahşap Boncuk (36'lı)

1,4 cm boyutunda büyük boy ahşap boncuk. Pembe, mavi, beyaz  renkleri mevcuttur. Emzik askısı,  ve aksesuar yapımında kullanılır.ÜRÜN ADI:BÜYÜK BOY AHŞAP BONCUK 36'LIÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASASIM/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM1089BARKOD:8681277141577SATIŞ BİRİMİ:PAKETPAKET İÇİ ADET:36KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Büyük Boy Plastik Boncuk 42'li

 Pembe, mavi, beyaz  renkleri mevcuttur. Emzik askısı,  ve aksesuar yapımında kullanılır.        ÜRÜN ADI:ÜRÜN KATEGORİSİ:YENİ/PROJE TASARIMBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:42STOK KODU:EM120BARKOD:SATIŞ BİRİMİ:PAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Dedektif Plus

Ahşap malzemeden üretilmiştir. 2 ya da 4 oyuncu ile oynanır Mükemmel bir aktivite oyunu. Ailece oynanan harika bir oyun. ÜRÜN BİLGİSİ: Zeki Dedektif oyununda bulunan kartlar arka taraftarı görülecek şekilde üst üste dizilir. Daha sonra 9 parçadan oluşan oyun tablası ortaya yerleştirilir. Oyun kartındaki şekil ..

Hızlı Görüntüle

Del Geç (DL8230)

10 sayfa delme kapasitesi Ergonomik tasarım Güçlü metal gövdeHassas kağıt kılavuzuÜRÜN ADI:DEL GEÇ DL8230ÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM1189BARKOD:8681277143991SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Demir Tozu 20'Li

Demir tozu metal ile ilgili araştırmalarda ve çalışmalarda kullanılmaktadır.Ayrıca deneylerde de kullanılmaktadır.Demir işleri ile uğraşan ustaların kaynaklarında kullandıkları elektrotlar içi ham maddedir.Metallerin kesmek içi kullanılan malzemelerin verimliliğini arttırmak için kullanılmaktadır.Fotokopi makinelerinin toz halindeki mürekkepleri iç..

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 184 (10 Sayfa)