Görünüm:
Hızlı Görüntüle

Ahşap Ekmeklik

Ahşap Ekmeklik, sanat ve el sanatlarında temalarda, resepsiyonlarda kullanılabilir. Ahşap Ekmeklik eski rustik çekiciliğe sahiptir ve mutfakta veya oturma odasında harika görünür. Açık hava pikniklerinde ve yemek masanızda servis yapmak için mükemmel şekilde uygundur. Çeşitli ekmekler, şekerler, krakerler, aperatif yiyecekler, meyveler, sebzele..

Hızlı Görüntüle

Ahşap Mandal 24'lü

         ÜRÜN ADI:AHŞAP MANDAL 24'LÜÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASARIM/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM048BARKOD:8697417880053SATIŞ BİRİMİ:PAKETPAKET İÇİ ADET:24KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Ahşap Palet Dikdörgen 30x40

 Plastik ve Ahşap Resim Paletleri Yağlı boya, akrilik boya vb. boyaların resim yapımında kullanılan boyalar için ince hafif ahşap palet.ÜRÜN ADI:yeniÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:30X40RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:BS17-2BARKOD:8696511133188SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Ahşap Palet Oval 30x40

 Plastik ve Ahşap Resim Paletleri Yağlı boya, akrilik boya vb. boyaların resim yapımında kullanılan boyalar için ince hafif ahşap palet.      ÜRÜN ADI:AHŞAP PALETÜRÜN KATEGORİSİ:YENİBOYUT:30X40RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:BS17-1BARKOD:8696511133171SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Anlatta Bul Bakalım Oyunu

Anlatta Bul Bakalım Oyunu Özellikle genç yaş grubunun vazgeçilmez oyunlarından biri olan Anlatta Bul Bakalım, dostlarınızla geçireceğiniz kahkaha dolu saatlerin başrolünde olmayı başarıyor. Yılbaşı Bayram veya tatil gibi sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz zamanlarda keyifli saatler vadediyor. Bir kelimeyi yasaklı kelimeleri kullanmadan anlatma es..

Hızlı Görüntüle

Bakır Levha (Delikli) 5x10

Bu bakır levha 5x10cm boyutlarındadır. Bakır plaket genel olarak baskı devre uygulamalarında kullanılır. Plaket yalıtkan ve esnek olmayan bir malzemenin üzerine bakır kaplanarak oluşturulmuştur. Sadece bir yüzeyi bakır ile kaplanmıştır. Bu baskı devre kartı sayesinde elektronik projelerinizi son kullanıcıya yönelik ürün haline getirebilir..

Hızlı Görüntüle

Bakır Levha Deliksiz 5x5

Elektronik projelerle uğraşanlar için pratik devre kurmaya yarayan hazır plaketlerdir. Bakır Levha Deliksiz 5x5 Bakır levha Ne işe yarar. Elektronik devre elemanlarının üzerine yerleştirildiği ve bu elemanlar arasındaki elektriksel bağlantının bakırlı yüzde oluşturulan yollarla sağlandığı plakalara baskı devre veya baskı devre plaketi denir...

Hızlı Görüntüle

Bambu Çubuklar

Farklı renklerde 180 adet süper bambu çubuklar parça-bütün ilişkisinin gelişmesine yardımcı olur. Arkadaş edinmeyi, öğrenmeyi ve başkalarıyla iletişimin güçlenmesine yardımcı olur. Çeşit çeşit  şekiller yaparak hayal güçlerinin ve yaratıcılıkların gelişmesini sağlar, zeka gelişimini destekler.  ÜRÜN ADI:BAMBU ÇUBUKLAR ÜRÜN KATEG..

Hızlı Görüntüle

Boya Kalemi 8'li

Boya Kalemleri, gerçek renk, pürüzsüzlük ve dayanıklılığa odaklanılarak tasarlanmıştır. 8 klasik renge sahip kalem içerir.  Her yaştan çocuklar için klasik boya kalemi 8'li. Yıkanamaz; Kırmızı, sarı, yeşil, mavi, mor, siyah, turuncu ve pembe içerir. Boya Kalemi 8'li Öğretmenler ve eğitimciler için idealdir. Sanat ve el sanatları i..

Hızlı Görüntüle

Boyama Kitabı Jumbo 80 Sayfa

Boyama kitaplarının içinde çocuğunuzun o an istediği resmi boyamasına destek olup fırsat sunmanız, çocuğunuzun ben kimliğini oluşturmasında destek olup öz güvenini geliştirir. Bir kitabı boyamak veya resim yapmak çocuğun hayal güçünü ve yaratıcılığını besler, duygu ve düşüncelerini açığa çıkarmasında yardımcı olur. Boyama Kitabı Jumbo 80 ..

Hızlı Görüntüle

Boyanabilir Simli Yapışkanlı Elişi kağıdı

ÜRÜN KISA BİLGİ: BOYANABİLİR SİMLİ YAPIŞKANI ELİŞİ KAĞIDI (5 Adet)ÜRÜN KATEGORİSİ: YENİ BOYUT: 21 X 29.7 CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ: BALIK ÇİÇEK ELMA TAVŞAN GÖKKUŞAĞI AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ: STOK KODU: 3816jBARKOD: 8699847311817 SATIŞ BİRİMİ..

Hızlı Görüntüle

BUL TAK AHŞAP A4 PUZZLE

Bul tak ahşap A4 puzzle çekici ahşap bulmacalar oynarken öğrenmeye yardımcı olur. Tahtadaki boşluklarda her bir parçaya uygun resimler bulunur. Parçaları eşleştirirken çocuklarınızın ilgisini çeker. Eğlenceli ve eğitici oyun çok önemli! Meyveler, meslekler, vahşi hayvanlar, çiftlik hayvanları, geometrik şekiller, eşyalar, sebzeler. Bu ahşa..

Hızlı Görüntüle

Büyük Boy Ahşap Boncuk (42'lİ)

1,4 cm boyutunda büyük boy ahşap boncuk. Pembe, mavi, beyaz  renkleri mevcuttur. Emzik askısı,  ve aksesuar yapımında kullanılır.ÜRÜN ADI:BÜYÜK BOY AHŞAP BONCUK 42'LİÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASASIM/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM1089BARKOD:8681277141577SATIŞ BİRİMİ:PAKETPAKET İÇİ ADET:42KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Büyük Boy Plastik Boncuk 42'li

 Pembe, mavi, beyaz  renkleri mevcuttur. Emzik askısı,  ve aksesuar yapımında kullanılır.        ÜRÜN ADI:ÜRÜN KATEGORİSİ:YENİ/PROJE TASARIMBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:42STOK KODU:EM120BARKOD:SATIŞ BİRİMİ:PAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Çarpım kartı zincirli

10x10'a kadar çarpma işlemlerini öğrenmek ve pratik yapmak için çift taraflı çarpım kartı zincirli. Çarpım Tablolarının kendi kendine öğrenilmesi için 10 Flash kartlık bir set. Matematik için önemli becerileri daha hızlı hatırlamasına ve hafızasına sahip olmasına yardımcı olun. Hesaplamaların güvenini ve hızını artırın.  ÜRÜN ADI:ÇA..

Hızlı Görüntüle

Çarpım Tablosu Uygulamalı A4

Çocuğunuzun çarpma işlemini öğrenmesine yardımcı olmak için tasarlanmış çarpım tablosu A4 boyutunda. Matematik öğrenmeyi geliştirir. Ödev için iyi bir eğitim aracı. Toplama ve çıkarmadan farklı olarak, çarpma pek çok çocuğa doğal olarak gelmeyen bir kavramdır. Çocukların çoğulculuğun ne olduğu ve nasıl çalıştığı konusunda anlayışları..

Hızlı Görüntüle

Dedektif Plus

Ahşap malzemeden üretilmiştir. 2 ya da 4 oyuncu ile oynanır Mükemmel bir aktivite oyunu. Ailece oynanan harika bir oyun. ÜRÜN BİLGİSİ: Zeki Dedektif oyununda bulunan kartlar arka taraftarı görülecek şekilde üst üste dizilir. Daha sonra 9 parçadan oluşan oyun tablası ortaya yerleştirilir. Oyun kartındaki şekil ..

Hızlı Görüntüle

Delgeç (DL8230)

10 sayfa delme kapasitesi Ergonomik tasarım Güçlü metal gövdeHassas kağıt kılavuzuÜRÜN ADI:DELGEÇ DL8230ÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM1189BARKOD:8681277143991SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Desenli Elişi Kağıdı

ÜRÜN KISA BİLGİ: DESENLİ EL İŞİ KAĞIDI 10 RENK - 10 ADETÜRÜN KATEGORİSİ: YENİ BOYUT: 23 X 33 CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ: 10 AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ: STOK KODU: 2702J-2BARKOD: 6972110625012SATIŞ BİRİMİ: ADET PAKET İÇİ ADET: 10KOL..

Hızlı Görüntüle

Dil Çubuğu Tırtıklı İnce Naturel

ÜRÜN ADI: EMİN AHŞAP ÇUBUK GEÇMELİÜRÜN KATEGORİSİ:YENİBOYUT:GENİŞLİK 1CM UZUNLUK 11,5CMRENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM5179BARKOD:8681277143120SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 173 (9 Sayfa)