Görünüm:
Hızlı Görüntüle

Termometre Deney Seti 10'lu

Termometre Deney Seti Bir setin içerisinde; 30 cm uzunluğunda dereceli PVC şeffaf boru, 2 adet 10 ml lik deney tüpü, delikli tıpa, taksimatlı arkalık ve Gıda boyasından sıvı vardır.Öğrenciler, Termometre&Barometre Seti ile kendileri termometre veya barometre yaparak teorik bilgilerini pratik olarak heyecanla gözlemleyebilirler.Kavranması z..

Hızlı Görüntüle

Bakır Levha (Delikli) 5x10

Bu bakır levha 5x10cm boyutlarındadır. Bakır plaket genel olarak baskı devre uygulamalarında kullanılır. Plaket yalıtkan ve esnek olmayan bir malzemenin üzerine bakır kaplanarak oluşturulmuştur. Sadece bir yüzeyi bakır ile kaplanmıştır. Bu baskı devre kartı sayesinde elektronik projelerinizi son kullanıcıya yönelik ürün haline getirebilir..

Hızlı Görüntüle

Bakır Levha Deliksiz 5x5

Elektronik projelerle uğraşanlar için pratik devre kurmaya yarayan hazır plaketlerdir.Kullanılacak elemanın bacakları bu deliklerden geçirilir ve devre şemasına uygun biçimde birbirine bağlanması gerekir.   ÜRÜN ADI:BAKIR LEVHA DELİKSİZÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASARIM/ ARAÇ GEREÇ/YENİBOYUT:5X5RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ..

Hızlı Görüntüle

Del Geç (DL8230)

10 sayfa delme kapasitesi Ergonomik tasarım Güçlü metal gövdeHassas kağıt kılavuzuÜRÜN ADI:DEL GEÇ DL8230ÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM1189BARKOD:8681277143991SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Demir Tozu 20'Li

Demir tozu metal ile ilgili araştırmalarda ve çalışmalarda kullanılmaktadır.Ayrıca deneylerde de kullanılmaktadır.Demir işleri ile uğraşan ustaların kaynaklarında kullandıkları elektrotlar içi ham maddedir.Metallerin kesmek içi kullanılan malzemelerin verimliliğini arttırmak için kullanılmaktadır.Fotokopi makinelerinin toz halindeki mürekkepleri iç..

Hızlı Görüntüle

Galvaniz Çinko Levha 20'li

Küçük galvaniz çinko kaplı levha. 30 x 15.5 mm boyutundadır. Genel amaçlı iletken bir levhadır. Pek çok projede ve uygulamada kullanılabilir.      ÜRÜN ADI:GALVANİZ ÇİNKO LEHVAÜRÜN KATEGORİSİ:ARAÇ GEREÇ/YENİ/PROJE TASARIMBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM3019BARKOD:8681277145889SATIŞ BİRİMİ..

Hızlı Görüntüle

Hatıra Defteri A5 12'li

ÜRÜN ADI:HATIRA DEFTERİ 12'LİÜRÜN KATEGORİSİ:YENİ / ARAÇ GEREÇBOYUT:EN10,5CM - BOY 14CMAĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM1140BARKOD:8681277143502SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:12KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Havya Kalem Seti 40W

  Lehim Pastası Lehim Teli Kalem Şeklinde Havya Lehim MakinesiKalem HavyaKullanım ve Özellik Kalem Havya prize takıldıktan sonra lehim yapılacak yer havya ile ısıtılır, daha sonra lehim teli bölgeye tatbik ederek eritilir. Lehim yapılacak yüzey önceden temizlenmeli, gerekiyorsa ince bir zımpara ile zımparalanmalı ve lehimin tutacağı kadar..

Hızlı Görüntüle

Kalem Pil 4'lü LR6 1.5V

Alkalin piller, çinko dioksit ile manganez dioksit arasındaki kimyasal tepkimeden faydalanarak elektrik üretirler. Çinko karbon pillere kıyaslandığında alkalin piller daha yüksek enerji yoğunluğuna ve raf ömrüne sahiptir.          ÜRÜN ADI KALEM PİL 4'LÜ LR6 1.5VÜRÜN KATEGORİSİ:ARAÇ GEREÇ/ YENİBOYUT:RENK/DESE..

Hızlı Görüntüle

Kalem Pil 4'Lü R6 1.5V

Alkalin piller, çinko dioksit ile manganez dioksit arasındaki kimyasal tepkimeden faydalanarak elektrik üretirler. Çinko karbon pillere kıyaslandığında alkalin piller daha yüksek enerji yoğunluğuna ve raf ömrüne sahiptir.         ÜRÜN ADI: KALEM PİL 4'Lü R6 1.5VÜRÜN KATEGORİSİ:ARAÇ GEREÇ/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇEN..

Hızlı Görüntüle

Kalem Pil 60'Lı R03 1.5V

         ÜRÜN ADI: KALEM PİL 60'LIÜRÜN KATEGORİSİ:ARAÇ GEREÇ/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:R03BARKOD:SATIŞ BİRİMİ:PAKETPAKET İÇİ ADET:60KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Karışık Pul (60'lı)

         ÜRÜN ADI:KARIŞIK PUL 60'LIÜRÜN KATEGORİSİ:PROJE TASARIM/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM1016BARKOD:8681277132254SATIŞ BİRİMİ:PAKETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Katlama Sanatı Tarağı

  Katlama Tarağı kağıt kıvırma sanatı tarağıdır. kağıtlarınızı düzenli olarak ayırmanızı sağlar, çeşitli tasarımlar yapmanızda işinizi kolaylaştırmaya yardımcı olur.ÜRÜN ADI:KATLAMA SANATIÜRÜN KATEGORİSİ:BOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:EM5192BARKOD:8681277143250SATIŞ BİRİMİ:PAKET İÇİ ADET:1KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle

Kumaş Boya Sabitleyici Fiske 2'Li

Kullanma Talimatı: Boyanan eşya bol su ile durulanır.Bir kab içinde 30derece suya iki poşet sabitleştirici konulur.Boyanan eşya30 dakika bu suda bekletildikten sonra bol su ile durulanır. OtomatikMakinada Kullanım: Kumaş boyası deterjan gözüne konur. Sabitleştiríci yumuşatıcı gözüne konurbirlikte kullanılır. Maddenin Özellikleri:Su ile çözülür. -Pa..

Hızlı Görüntüle

Küp Bloknot

         ÜRÜN ADI:KÜP BLOKNOTÜRÜN KATEGORİSİ:ARAÇ GEREÇ/YENİBOYUT:RENK/DESEN SEÇENEKLERİ:AĞIRLIK:PAKET İÇERİĞİ:STOK KODU:1528BARKOD:8697441361528SATIŞ BİRİMİ:ADETPAKET İÇİ ADET:KOLİ İÇİ ADET:..

Hızlı Görüntüle
Hızlı Görüntüle
Hızlı Görüntüle
Hızlı Görüntüle
Hızlı Görüntüle
Gösterilen: 1 ile 20 arası, toplam: 164 (9 Sayfa)